Darmowa aplikacja Facebook z systemem rezerwacji online

Facebook ułatwia na promocję Twojego biznesu. Może on również służyć do przyjmowania rezerwacji na Twoje usługi i produkty – zupełnie za darmo.

Jak działa darmowa wtyczka Facebook do rezerwacji wizyt online.

Wtyczka Facebook zbudowana jest z użyciem aplikacji Facebook i bezpośrednio połączona jest z rezerwacjami w Nakiedy. Zawiera identyczne możliwości jeśli chodzi o usługi, produkty oraz ich ceny i terminy rezerwacji co system na Twojej stronie WWW. Dzięki temu zarządzasz oboma systemami z jednego miejsca.

Facebook logo

Aby używać aplikacji Facebook, potrzebujesz konto Facebook dla twojego biznesu. Strony Facebook bardzo często używane są aby prezentować usługi, produkty, lokalizację czy wydarzenia i aby budować relację z potencjalnymi klientami. Wtyczka rezerwacji wizyt Facebook jest dodawana do Twojej strony Facebook jako nowa zakładka. Zakładki na stronach Facebook są to różne podstrony z różnymi funkcjami: jedna może mówić o Twoim biznesie, inna może zawierać system rezerwacji Facebook.

Jak zainstalować wtyczkę rezerwacji Facebook ?

Nasza wtyczka jest w pełni darmowa i bardzo prosta w instalacji. Wystarczy że zalogujesz się do Nakiedy i klikniesz "Dodaj rezerwację online Facebook".
To wszystko. Teraz możesz przyjmować rezerwacje bezpośrednio ze strony Facebook.

Więcej informacji o rezerwacji Facebook

Nakiedy na laptopie

Bez opłat. Bez umów. Zrezygnuj kiedy chcesz.

Wypróbuj za darmo
14 dniowy okres testowy. 30 SMSów na próbę.

Darmowa wtyczka Wordpress z systemem rezerwacji online

Twoja strona zbudowana jest w oparciu o Wordpress? W kilku prostych krokach dodaj do niej system rezerwacji online i rozpocznij przyjmowanie rezerwacji dla Twojego biznesu.

Jak działa darmowa wtyczka Wordpress do rezerwacji wizyt online.

Wtyczka rezerwacji online zbudowana jest zgodnie ze specyfikacją Worpress i bezpośrednio połączona z systemem rezerwacji Nakiedy. Zawiera wszystkie funkcje systemu rezerwacji nakiedy wraz z usługami, cenami, pracownikami oraz terminami rezerwacji. Pozwala to na zarządzanie wszystkim z jednego miejsca.

Wordpress logo

Jak zainstalować wtyczkę rezerwacji Wordpress?

Wtyczka Wordpress jest w pełni darmowa i nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy że zalogujesz się panelu administracyjnego swojej strony WWW, pobierzesz, zainstalujesz i wkleisz klucz API pobrany z panelu rezerwacji. Kliknij w zakładkę „Wtyczki” w lewym menu. W polu wyszukiwania wpisz Nakiedy. Z rezultatów wyszukiwania wybierz wtyczkę i kliknij Zainstaluj. Teraz wystarczy kliknąć Ustawienia, wpisać klucz API pobrany z panelu Nakiedy. Dodaj nową podstronę, wstaw tam rezerawcję online. To wszystko. Od teraz klienci na Twojej stronie mogą rezerwować wizyty.

Więcej informacji o wtyczce rezerwacji Wordpress

Pobierz wtyczkę WordpressAdministracja Wordpress na monitorze

Rozpocznij swój 14-dniowy okres testowy!

Bez opłat. Bez umów. Zrezygnuj kiedy chcesz.