rejestracja w chmurze
Rezerwacje w chmurze

Nakiedy działa w „chmurze”. To znaczy że nie musisz nic instalować ani aktualizować. Używaj Nakiedy bezpośrednio w swojej przeglądarce – Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera lub Safari.

na wszyskich urządzeniach
Na wszystkich urządzeniach

Nie musisz kupować nowych komputerów ani serwerów – Nakiedy doskonale działa na twoim komputerze PC, laptopie, tablecie czy smartfonie.

bezpieczenie jak w banku
Bezpieczeństwo

Twoje dane i dane twoich klientów są bezpiecznie i zaszyfrowane tą samą technologią używaną przez banki. Skup się na prowadzeniu swojego biznesu z wiedzą że twoje dane mają ciągle aktualną kopię bezpieczeństwa.

Umawianie wizyt online nie musi być męczące

Zawód lekarza wiąże się z dużą odpowiedzialnością za zdrowie pacjenta. Posiadanie praktyki lekarskiej dodaje kolejne obowiązki związane z prowadzeniem firmy. Obowiązki te bardzo często stają na drodze twojej głównej pasji jaką jest – dbanie o Twoich pacjentów. Nakiedy pomaga Ci zarządzać Twoją praktyką a dokładnie umawianiem wizyt online.

Nakiedy to program dla przychodni, który ułatwia i pozwala twoim pacjentom rejestrować swoje własne wizyty w Twoim gabinecie abyś ty nie musiał utrzymywać dodatkowego systemu do umawiania wizyt, pracowników i pacjentów.

dodaj rezerwację na laptopie

Program dla przychodni:

Załóż darmowe konto a otrzymasz:
- kalendarz wizyt i terminów
- stronę rejestracji online dla pacjentów
- panel statystyczny z trendami rezerwacji oraz wpływów z wizyt
- możliwość zarządzania pracownikami, ich dniami i godzinami pracy oraz usługami które wykonują
- system automatycznych powiadomień aby Twoi pacjenci i klienci dostali przypomnienie o zbliżającej się umówionej wizycie

Bez opłat. Bez umów. Zrezygnuj kiedy chcesz.

Wypróbuj za darmo
14 dniowy okres testowy. 30 SMSów na próbę.

Pełna kontrola nad rezerwacją wizyt

Gdy tylko zakończysz prostą konfigurację możesz natychmiast zarządzać swoimi rezerwacjami. Nakiedy zawiera pakiet super funkcji dzięki którym zaoszczędzisz mnóstwo czasu oraz pozwoli ci rozwijać się i powiększać bazę klientów. Masz pełną kontrolę ze zbiorem łatwych w konfiguracji ustawień pozwalającym na dostosowania Nakiedy aby pasowało do Twojego biznesu.

Poniżej kilka funkcji Nakiedy:

  • Internetowa rejestracja wizyt przez Twoją stronę WWW
  • Natywna aplikacja Android, iOS (iPhone, Ipad), Windows Phone (wkrótce)
  • Nielimitowane połączenia przez smartfon, tablet czy komputer
  • Automatyczne przypomnienia przez email lub SMS (wkrótce)
  • Nielimitowane rejestracje wizyt
  • Zarządzanie lekarzami oraz personelem
  • Twoje usługi oraz ich ceny
  • Faktury oraz płatności online (wkrótce)
  • Integracja z Facebook, Wordpress i innymi systemami
i wiele więcej.

Nakiedy to po prostu umawianie wizyt

Głównym celem Nakiedy jest rejestracja pacjentów online, która jest łatwa w użyciu i nie wymaga nauki. System zbudowany jest w taki sposób aby spełniał powyższe funkcje. Jest przejrzysty, czytelny, posiada niezbędną liczbę funkcji oraz daje się dostosowywać do wymagań prowadzonej działalności. Możesz podać dane kontaktowe, godziny otwarcia, opis, lokalizację na Mapie Google a nawet logotyp. Pozwala na zbieranie, przechowywanie i zmianę danych o pacjentach, historie ich wizyt.

Oprócz sekcji zwiazaniej z rejestracją pacjentów dostarczamy również wtyczki do innych źródeł rezerwacji takich jak Facebook czy Wordpress. Możesz umieścić swoją stronę rejestracji w swoją stronę internetową lub profil Facebook i stamtąd rejestrować pacjentów online.

Wszystkie wizyty rejestrowane przez pacjentów automatycznie umieszczane są w kalendarzu rezerwacji właściwego pracownika. Dodatkowo wysyłany jest email ze szczegółami rejestracji zarówno do pacjenta jak i lekarza. Każdy email zawiera dodatkowe adresy pozwalające na zmianę terminu lub odwołanie wizyty. Wszelkie zmiany w rejestracjach powodują automatyczną aktualizację kalendarza rezerwacji i zwolnienie terminu wizyty.

Rozpocznij swój 14-dniowy okres testowy!

Bez opłat. Bez umów. Zrezygnuj kiedy chcesz.