blogpost

[Nowość] - Dodatkowy czas po usłudze, ukrywanie czasu trwania, nazwa skrócona

nakiedy logo Grzegorz Majewski

Idąc za głosem klientów, dodaliśmy 3 drobne ale przydatne funkcje. Pierwsza to dodatkowy czas jaki można doliczyć do usługi, przydatny jeśli po wizycie musimy przygotować miejsce pracy, sprzęt lub inną podobną czynność. Druga to ukrywanie czasu trwania usługi a trzecia to skrócona nazwa firmy wykorzystywana w przypomnieniach SMS.

Dodatkowy czas po usłudze 

Funkcja pozwala na dodanie do wybranych usług dodatkowego czasu aby przygotować się do kolejnej wizyty. Czas nie jest widoczny dla klienta ale system nie pozwala na rezerwację w tym czasie kolejnych wizyt.

Ukrywanie czasu trwania usługi

Opcja ukrywa czas trwania usługi przed klientami. Funcję używa się najczęściej, jeśli nie znamy dokładych czasów trwania usługi i nie chcemy aby klient czuł się pokrzywdzony jeśli trwała by ona krócej niż średnia np. w gabinetach lekarskich.

Powyższe ustawienia znajdują się w:

moja firma > Usługi > Edytuj - przy usłudzę


Nazwa skrócona

Ustawienie używane jest jeśli nazwa firmy jest bardzo długa a chcemy używać krótszej w przypomnieniach SMS - dzięki temu nasze wiadomości są któtsze i rzadziej przekraczamy maksymalną liczbę 160 znaków/SMS co powoduje wysłanie 2 wiadomości.

comments powered by Disqus

Rozpocznij swój 14-dniowy okres testowy!

Bez opłat. Bez umów. Zrezygnuj kiedy chcesz.